Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.tradycyjnenalewki.pl

Sklep internetowy „Tradycyjne Nalewki”, dostępny pod adresem www.tradycyjnenalewki.pl prowadzony jest przez firmę „Siedlisko Zdzisław Wilk, adres 76-150 Darłowo, Kopnica 8 ” zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP:725 000 48 76

Ochrona danych osobowych

Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu są przetwarzane przez właściciela sklepu. Powierzone dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:

 • realizacji umowy,
 • jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania – na stronie sklepu, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Regulamin

 1. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Tradycyjne Nalewki. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 2. Klientem sklepu może być wyłącznie osoba prawna lub pełnoletnia osoba fizyczna.
 3. Sklep internetowy Tradycyjne Nalewki prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.tradycyjnenalewki.pl
 4. Produkty oferowane w sklepie są towarem legalnym w Polsce i nie posiadają wad fizycznych oraz prawnych.
 5. Ceny produktów podane na stronie www.tradycyjnenalewki.pl są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. W cenę podaną przy produkcie nie jest wliczany koszt wysyłki. Koszt wysyłki ustalany jest przy finalizowaniu zakupów.
 6. Na każdy sprzedany towar wystawiany jest paragon fiskalny, na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT.
 7. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej dpd, w wyjątkowych okolicznościach oraz za prośbą Kupującego innymi firmami kurierskimi. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.
 8. Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru po uprzednim kontakcie. Płatność może zostać wykonana za pośrednictwem przelewu bankowego lub przy odbiorze produktu.
 9. Przesyłki wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności. Sklep www.tradycyjnenalewki.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.
 10. W przypadku gdy towar jest niezgodny z zamówionym, należy skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub drogą mailową w celu ustalenia dalszego postępowania reklamacyjnego.|
  a) Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
  b) Niezgodny przedmiot należy wysłać na własny koszt za pomocą Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu.
  c) Gdy reklamacja jest uzasadniona, klient ma prawo żądać nieodpłatnej wymiany przedmiotu.
  d) Sklep www.tradycyjnenalewki.pl ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.
  e) Zgłoszenie niezgodności towaru powinno nastąpić do 14 dni od momentu zakupu.
 11. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) w okresie 14 dni Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
  a) Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt sklepowi www.tradycyjnenalewki.pl
  b) Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują w przypadku, gdy zakupiony produkt posiada uszkodzenia mechaniczne pochodzenia zewnętrznego. Dlatego klient ma obowiązek przed odebraniem przesyłki sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
  c) Wszystkie reklamacje i zwroty można konsultować telefonicznie lub drogą mailową
 12. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu są przetwarzane przez właściciela sklepu. Powierzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
 13. Możliwe formy płatności :
  a) Płatność przy odbiorze zamówionego towaru
  b) Przelew bankowy na numer rachunku (podany na stronie www.tradycyjnenalewki.pl) w tytule przelewu należy podać automatycznie wygenerowany numer zamówienia.
 14. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.tradycyjnenalewki.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.